Blog podróżniczy » Europa » Hiszpania » Tani wynajem samochodu w Maladze
Hiszpania

Tani wynajem samochodu w Maladze

Tani wynajem samochodu w Maladze

Malaga jest jednym z najchętniej wybieranych hiszpańskich miast przez turystów chcących spędzić udane wakacje. Tereny Andaluzji zachwycają pięknymi widokami, różnorodnością przyrody oraz dają pewność, że pogoda będzie słoneczna. Wynajęcie samochodu w Maladze to bardzo doskonałe rozwiązanie, gdyż pozwoli na zwiedzenie wszystkich interesujących miejsc, a także okolicznych miejscowości.  

Tani wynajem samochodu Malaga

Wynajęcie samochodu w Maladze jest korzystne z kilku względów. Przede wszystkim daje możliwość samodzielnego zaplanowania zwiedzania wszystkich atrakcji, również tych odległych, do których podróż komunikacją miejską jest długa. W samochodzie można zostawić rzeczy osobiste i nie nosić ciężkiego plecaka czy torby. W szczególności jest to dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Zwiedzanie z wynajętym samochodem jest szybsze, efektywniejsze i daje szansę na odwiedzenie innych miejsc. Oprócz Malagi warto zwiedzić inne urokliwe miasteczka takie tak Granada czy Kordoba.

Tanie wypożyczenie auta w Maladze

Wypożyczenie samochodu w Hiszpanii bywa skomplikowane. Dlatego też warto skorzystać z zaufanej wyszukiwarki RentalCars.com, która w jasny sposób przedstawia zasady wynajęcia samochodu i zawiera wszystkie niezbędne informacje oraz spis potrzebnych dokumentów. Na stronie znajduje się zbiór ofert wypożyczalni co pozwala na porównanie ofert, warunków oraz cen. Dzięki załączonym zdjęciom można wybrać samochód dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Decyzję ułatwiają opinie innych klientów co gwarantuje bezpieczny i pewny wynajem auta w Maladze.

Malaga samochodem – o czym warto pamiętać?

W Hiszpanii obowiązuje prawostronny ruch a pasażerowie są zobligowani do zapięcia pasów. Malaga i okolice charakteryzują się dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Należy pamiętać, iż na drogach ekspresowych i autostradach nie wolno przekraczać 120 km/h. Z kolei na drogach dwukierunkowych maksymalna prędkość to 90 km/h. Istotną różnicą w porównaniu do Polski jest obszar zabudowany. W Hiszpanii nie można przekroczyć 30 km/h.

Tani wynajem auta w Maladze – bez kaucji i karty kredytowej

Większość wypożyczalni wymaga posiadania karty kredytowej na wypadek zabezpieczenia odpowiedniej kwoty w przypadku uszkodzenia, bądź kradzieży samochodu. Jednak są również takie, w których kaucja nie jest wymagana lub może być opłacona gotówką. Alternatywą może być także wynajęcie samochodu wraz z pełnym ubezpieczeniem – w takim wypadku kaucja najczęściej nie jest wymagana.

Wypożyczalnie, które nie wymagają karty kredytowej można pofiltrować w porównywarce na stronie DiscoverCars.com.

Wynajem auta bez karty kredytowej

Wynajem auta czy inne środki transportu?

Malaga należy do dobrze skomunikowanych miast. Jednak w przypadku niewystarczającej ilości czasu, bądź chęci odwiedzenia okolic, wynajem auta będzie najlepszym wyborem.

Najlepsze tanie wypożyczalnie samochodu w Maladze – gdzie tanio wynająć auto?

Wyszukiwarka RentalCars.com dzięki skupieniu wszystkich ofert w jednym miejscu jest jednym z najlepszych sposobów dokonania rezerwacji auta. W trosce o klientów w większości przypadków oferowana jest również opcja bezpłatnego odwołania rezerwacji.

SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY

Dodaj komentarz

Kliknij, aby skomentować