Blog podróżniczy » Podróże » Porady podróżnicze » Zniżka na Airbnb! Kod i kupon rabatowy dla Ciebie
Podróże Porady

Zniżka na Airbnb! Kod i kupon rabatowy dla Ciebie

Airbnb zniżna - kupon rabatowy na start 100 zł

Portal Airbnb oferujący noclegi bezpośrednio od właścicieli lokalu staje się coraz bardziej popularny i jest genialną alternatywą dla stron typu Booking.com. Nie dość, że często oferuje tańsze noclegi znajdujące się w ciekawych miejscach. To dodatkowo jesteś w stanie obniżyć koszt rezerwacji o kolejne 10%, jeśli użyjesz mój kod rabatowy.

Zarezerwuj nocleg ze zniżką już TERAZ!

Zniżka na Airbnb

Do uzyskania zniżki wystarczy skorzystać z linku polecającego przy zakładaniu nowego konta i wybrać nocleg za powyżej 300 złotych. Kupon Airbnb działa natychmiastowo i obniża Twoją rezerwację o 10% (nawet do 1500 zł), dodając dodatkowo do Twojego konta kilkadziesiąt złotych do wykorzystania na atrakcję na stronie Airbnb.

Airbnb czy to bezpieczne?

Mniej popularne portale są często uważane za mniej bezpieczne. Nie jest tak na pewno w przypadku Airbnb, strona posiada pomocną obsługę. A same miejsca noclegowe są użyczane przez osoby prywatne, a nie wielkie sieciowe hotele. Dzięki temu mamy pewność, że zostaniemy potraktowani jak prawdziwi goście, mając wiele udogodnień, których nie znajdziemy w standardowym pokoju hotelowym. Dodatkowy rabat z kuponu to kolejny plus dla Airbnb. Przy wybieraniu obiektu warto zapoznać się z opiniami polecającymi danego gospodarza.

Kliknij i odbierz swoją zniżkę ZA DARMO!

Moje opinie o Airbnb

Dla mnie Airbnb jest doskonałą alternatywą dla standardowych noclegów. W szczególności w miejscach bardzo drogich, typu Nowy Jork. Podczas mojej podróży do USA wynająłem pokój trzykrotnie tańszy niż hostele w tej okolicy.

Mieszkania na Airbnb często znajdują się w nietuzinkowych miejscach. Na Islandii znajdziemy domy na totalnych pustkowiach otoczonych wybiegiem dla koni. W państwach tropikalnych znajdziemy domki na plaży, a w wielu miejscach za niską cenę otrzymamy nocleg o wysokim standardzie. W Dubaju i Tajlandii dzięki Airbnb spałem za kilkadziesiąt złotych w niesamowitych apartamentach, dodatkowo obniżając cenę zniżką z kodu rabatowego. Aby również z niego skorzystać kliknij tutaj. Rabat naliczy się automatycznie po założeniu konta.

Airbnb zniżka - kupon na start rabat kod rabatowy 100 zł
Rabat 10% na AirBnb
  • Zniżka na Airbnb
5
Sending
User Review
5 (4 votes)

2 komentarze

Kliknij, aby skomentować