Blog podróżniczy » Podróże » Porady podróżnicze » Zniżka Booking.com 50 zł na nocleg
Porady

Zniżka Booking.com 50 zł na nocleg

Zniżka kod rabatowy Booking

Booking.com to najpopularniejsza przeglądarka hoteli i obiektów na świecie. Ceny na tym portalu możemy obniżyć korzystając ze zniżki na pierwszą rezerwację. Kod rabatowy pozwala nam odzyskać 50 złotych, wystarczy, że nasza rezerwacja będzie o wartości co najmniej 350 złotych. Zniżka Booking dostępna jest jeden raz na dane konto.

Zarezerwuj nocleg ze zniżką 50 zł!

Kod rabatowy na Booking

Często pada pytanie Gdzie wpisać kod na stronie Booking? Zniżka jest aktywowana automatycznie po uruchomieniu strony przez specjalny link polecający. Po wejściu na witrynę wyszukujemy tylko nasz wymarzony nocleg i go rezerwujemy. Zwrot 50 zł trafia do nas na kartę płatniczą, kilka dni po wymeldowaniu się z hotelu. Co ciekawe zniżka Booking działa nawet dla obecnych klientów portalu, jeśli ten nie korzystał z kodu wcześniej.

Kliknij i odbierz swoją zniżkę ZA DARMO!

Jeśli potrzebujesz drugi, inny kod rabatowy kliknij tutaj.

Czym jest Booking?

W dobie podróżowania, kiedy turystyka odgrywa w naszym życiu znaczącą rolę, rozwinęło się wiele portali internetowych związanych z rezerwacjami. Oferują one zestawienie nie tylko hoteli, czy pensjonatów, ale również kwater prywatnych w jednym miejscu. Miejsca noclegowe są dedykowane praktycznie dla każdego. Można tu wybrać zarówno te przeznaczone na dłuższy wyjazd w celach wypoczynkowych, a także spędzić czas podczas podróży służbowej.

Do najbardziej popularnych serwisów rezerwacyjnych należy bez wątpienia Booking. Został założony w 1996 roku, a dostępny jest w ponad 40 językach. To co wyróżnia ten portal to jasny i funkcjonalny panel sterowania, gdzie w prosty sposób można zarządzać swoimi rezerwacjami. Znajdują się tutaj hotele z każdego zakątka świata, które oferują swoje usługi, często w niższych cenach. Zniżka Booking jest odejmowana od pierwotnej ceny. Jeśli dołączymy do tego inne opcje, jak chociażby możliwość skorzystania z usługi Booking Genius wraz z kodem rabatowym, to ta platforma wydaje się być szczególnie atrakcyjna.

Zniżka Booking 50 zł – co to jest?

Hotele, które pojawiają się na Booking.com, często muszą mierzyć się z dużą konkurencją. Tym bardziej będą starały się oferować lepsze ceny, by zostać zauważonym. Zniżka Booking jest bardzo atrakcyjna, szczególnie, jeśli chcemy skorzystać z dłuższego pobytu. Pozwoli to na zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy, które możemy spożytkować na inne rozrywki, czy restauracje. Ponadto Booking oferuje swoim klientom także specjalny poziom Genius, gdzie promocja będzie miała dodatkowe pozycje.

Booking Genius

To najbardziej popularny program rabatowy, jaki wprowadził Booking. Polega on na zasadach programu lojalnościowego, który pozwala na uzyskanie, nie tylko niższej ceny, ale także m.in. darmowych śniadań lub wyższego komfortu pokoju. Dostęp do statusu jest warty starań, ponieważ możemy go użyć jako dodatkowa zniżka na Booking.

Dostępne są dwa poziomy, z czego pierwszy jest najłatwiejszy do osiągnięcia. Otrzymuje się go dożywotnio, przy realizacji dwóch pobytów w ciągu dwóch lat.

Drugi wymaga trochę więcej wysiłku, ponieważ musimy dokonać pięciu rezerwacji. Dzięki temu oprócz korzyści z pierwszego statusu, dodatkowo dostaniemy bezpłatne śniadanie, wyższy standard pokoju, a zniżka Booking na wybrane obiekty wyniesie 15%.

Zniżka Booking – jak działa?

Aby skorzystać ze zniżki na Booking.com wystarczy kliknąć link polecający ofertę serwisu rezerwacyjnego, a następnie wybrać hotel, który nas interesuje w podanej przez nas lokalizacji. Końcowym etapem jest dokonanie rezerwacji, a środki które obejmuje rabat powinny do nas wrócić po zakończeniu naszego wyjazdu.

Podczas ogólnego przeglądu tego portalu możemy zauważyć, że oferuje on wiele dodatkowych ofert, jak chociażby status Genius, czy standardowa zniżka Booking. Dodatkowo w pewnym stopniu będziemy mogli zmniejszyć koszty naszego wyjazdu, co pozwoli nam na przeznaczenie tych środków na inne atrakcje.

  • Zniżka 50 zł
5

Booking.com

Portal Booking.com to zdecydowanie najczęściej wykorzystywana przeze mnie strona do rezerwacji noclegów podczas moich podróży.

Sending
User Review
4.56 (9 votes)

2 komentarze

Kliknij, aby skomentować